Центр первинної медико-санітарної допомоги

Гайсинської районної ради

Адміністративні наради в амбулаторіях закладу

 В лютому 2017 року в структурних підрозділах районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги проведені адміністративні наради. Керівником закладу Кацан Тетяною Миколаївною з колективами амбулаторій та фельдшерських пунктів за участю сільських голів підведені підсумки діяльності в 2016 році та сконцентрована увага на заходах з реформування первинної ланки медичної допомоги населенню у 2017 році. Пріоритетними напрямками реформування визначені:

·        впровадження заходів з реімбурсації (повного або часткового відшкодування ліків при амбулаторному лікуванні) пацієнтам з хворобами системи кровообігу, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми;

·        запровадження нової моделі фінансування закладу, складовими частинами якої є укладання договорів на закупівлю медичних послуг з розпорядниками коштів, процедура вибору пацієнтами сімейного лікаря та формування електронного реєстру пацієнтів у сімейних лікарів згідно укладених декларацій.

Для населення найголовнішим завданням є вибір сімейного лікаря та укладення з початком приписної компанії (1 квітня 2017 року) відповідної декларації.