КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

МЕНЮ


14.11.2018 Гайсинщина долучилися до боротьби з цукровим діабетом

14 листопада - Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Сьогодні з цієї нагоди у дошкільних та шкільних закладах району, районній державній адміністрації та районній раді, в торгівельних закладах та амбулаторіях ЗПСМ з 9 до 14 години усім бажаючим визначали рівень глюкози в крові та артеріальний тиск. Цим заходом було охоплено понад 700 чоловік. Всім особам, в яких виявлений підвищений рівень глюкози крові, рекомендовано поглиблене обстеження у сімейного лікаря.

Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров'я) 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі.

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом охоплює мільйони людей по всьому світу і об'єднує діабетичні громади 145 країн з благородною метою підвищення обізнаності про цукровий діабет та його ускладнення.

Щорічно встановлюючи певну тему, яка безпосередньо стосується осіб з цукровим діабетом, IDF не прагне сконцентрувати всі зусилля на акції одного дня, а розподіляє активність на цілий рік.

Проводиться щорічно 14 листопада — дата обрана в знак визнання заслуг одного із відкривачів інсуліну Фредеріка Бантинга, який народився 14 листопада 1891 року.

У 2018-2019 роках кампанія, приурочена до Всесвітнього Дня Діабету, проходитиме під девізом «Сім’я і діабет».


КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської міської ради" 2018-2021    

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International