КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

МЕНЮ


07.02.2019 Відбулося спільне розширене засідання медичних рад

7 лютого 2019 року відбулось спільне розширене засідання медичних рад КНП  “Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної ради”, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради” та Гайсинського відділення екстреної медичної допомоги. На засіданні було підведено підсумки діяльності медичних закладів по наданню лікувально-профілактичної допомоги населенню району в 2018 році та визначено  актуальні завдання на 2019 рік. У засіданні взяв участь голова районної ради Григорій Боровий.

 Вів засідання медичних рад та виступив з доповіддю головний лікар  Гайсинської ЦРЛ Ігор Кохан, співдоповідачем була  головний лікар  КНП “ЦПМСД Гайсинської районної ради” Тетяна Кацан. Про роботу Гайсинського відділення екстреної медичної допомоги доповів завідувач відділенням Володимир  Денисов.

Присутні на засіданні також заслухали інформацію про роботу окремих медичних відділень та структур, яку підготували:

·  Поливанна Ірина Павлівна – завідувач, лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ м.Гайсин;

·  Луговська Світлана Олексіївна – завідувач терапевтичного відділення ЦРЛ, позаштатний районний терапевт;

·  Стародуб Олександр Григорович – завідувач акушерсько-гінекологічного відділення ЦРЛ, позаштатний районний акушер-гінеколог.

Головні лікарі закладів медицини подякували  районній раді та райдержадміністрації, сільським радам  за значну фінансову підтримку медичної галузі району. Зокрема, у 2018 році додатково до передбачених бюджетом коштів на фінансування закладів охорони  здоров’я було виділено 11 931 398 грн, з них на первинну ланку – 7 288 677 грн. (6 229 315 грн – з районного бюджету, 759 362 грн – з бюджетів сільських рад), на вторинну – 4 642 721 грн. (4 336 700 грн – з районного бюджету, 306 021 грн – з бюджетів сільських рад). Питання щодо фінансового забезпечення медичної галузі району  висвітлив у своєму виступі на спільному засіданні медичних рад  голова районної ради Григорій Боровий.

Григорій Іванович від імені депутатського корпусу районної рад,  райдержадміністрації висловив медичним працівникам подяку за надання якісної медичної допомоги населенню району. Також голова районної ради зробив акцент на тому, що сьогодні найбільше, чого потребують українці – це здоров’я і миру. Тому, як наголосив керівник району,  у цей напружений період – період війни, нестабільності, надлишку негативу  – пацієнтам, крім фаховості лікарів, вкрай необхідні їхні доброзичливість, людяність та увага. Григорій Боровий закликав медичних працівників завжди дотримуватися етичних правил поведінки у стосунках з  пацієнтами. Також керівник району наголосив на покращенні співпраці між первинною і вторинною ланкою медицини та  відділенням екстреної медичної допомоги.  У своєму виступі Григорій Боровий зупинився і на питанні покращення профілактики та діагностики захворювань, на інвентаризації матеріально-технічних засобів. Було також обговорено  питання щодо функціонування  госпітального округу. Григорій Іванович висловив тверде переконання, що центром Східного госпітального округу має бути Гайсин, але щоб цього досягти, необхідно докласти ще багато зусиль як по оснащенню закладів охорони здоров’я, так і в плані зростання професійної майстерності медичних працівників.

Підвів підсумки засідання головний лікар КНП “Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної ради” Ігор Кохан.


КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської міської ради" 2018-2021    

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International