КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

МЕНЮ


16.04.2020 Робота КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради” в умовах карантину

В умовах карантинних обмежень КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради” в звичному режимі продовжує здійснювати організацію надання кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги населенню Гайсинського  району.

    Заклад працює в повному складі. За період карантину жоден медичний працівник не звільнився, у відпустці без збереження заробітної плати ніхто з медперсоналу не перебуває. Всі працівники медичного закладу забезпечені засобами індивідуального захисту.

    Коли людина заходить до амбулаторії, її зустрічає медпрацівник, який запитує про мету візиту, проводить збір епіданамнезу та обов’язково вимірює температуру тіла безконтактним термометром. Усі пацієнти обов’язково мають бути у захисних масках.

    Потім пацієнт направляється до сімейного або чергового лікаря, який за потреби вже направляє до профільних спеціалістів. Графік роботи сімейних лікарів не змінився, вони працюють  з 8:00 до 16:15 год., з 16:15 до 20:00 год. та у вихідні та святкові дні з 8:00 до 16:15 год. працює черговий лікар в черговому кабінеті амбулаторії ЗПСМ м.Гайсин.

    З метою своєчасного виявлення випадків захворювання, спричинених поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, 30 березня 2020 року в КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради” створена мобільна бригада. До складу бригади входить медичний працівник, водій та працівник поліції. Дана бригада проводить лише забір біологічного матеріалу для проведення тестів (як швидких так і ПЛР) за показами. Діагностика COVID-19 швидкими тестами проводиться комунальним некомерційним підприємством "Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної ради", а матеріали (мазки) скеровуються в державну установу «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» до вірусологічної лабораторії.

    Станом на 15.04.2020 р. мобільна бригада здійснила 39 виїздів та відібрала 49 зразків матеріалу.

    Пацієнти, які отримували ліки за урядовою програмою «Доступні ліки», продовжують лікуватися згідно виписаних електронних рецептів. З початку року виписано рецептів – 6263, відпущено рецептів – 5404.

    Враховуючи карантинні обмеження, медики просять ходити до амбулаторії, якщо у цьому є нагальна потреба і спершу консультуватися з своїм сімейним лікарем, з яким укладена декларація. Всі сімейні лікарі мають можливість спілкуватись з своїми пацієнтами дистанційно (телефонний зв’язок, вайбер, месенджер), їх телефони вже публікувалися в ЗМІ та розміщені на офіційному сайті закладу http://gaysincentr.inf.ua.

Пам'ятайте, що уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії. Будьте соціально відповідальними, бережіть себе, один одного і будьте здорові.

 Головний лікар КНП “Центр первинної медико-санітарної

допомоги Гайсинської районної ради”  Тетяна КАЦАН

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської міської ради" 2018-2021    

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International