КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

МЕНЮ


30.09.2020 Голова райдержадміністрації Людмила Головашич зустрілася з лікарями ЦПМСД

Сьогодні, 30 вересня 2020 року, голова райдержадміністрації Людмила Головашич взяла участь в нараді медичних працівників КНП “Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, головний лікар КНП “Гайсинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” Тетяна Кацан, заступник головного лікаря Світлана Бортник, сімейні лікарі та інші медичні працівники.

Продовжуючи знайомство з медичними працівниками Гайсинщини, Людмила Головашич поінформувала присутніх про майбутнє «Велике будівництво» на території закладу.

Під час зустрічі йшлося звісно і про боротьбу наших медиків з гострою респіраторною хворобою СОVID-19. Адже сьогодні медики району в непростих умовах пандемії протистоять та протидіють поширенню коронавірусної інфекції. На боротьбу з СОVID-19 спрямовано коштів з Національної служби здоров'я України, бюджетів всіх рівнів та благодійної допомоги в сумі 658,7 тис.грн.

Людмила Володимирівна зазначила, що незважаючи на те, що первинна медицина фінансується за рахунок коштів Національної служби здоров'я України, з районного бюджету були передбачені кошти в сумі 7,1 млн. грн. на забезпечення розрахунків з працівниками ФАПів та фельдшерських пунктів. А також розрахунки за енергоносії,          пільгові медикаменти та техзасоби для людей з інвалідністю.

Крім того, райдержадміністрацією було погоджено перерозподіл коштів, які в подальшому будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам сільської медицини з урахуванням збільшення мінімальної заробітної плати до 5000 грн.

Також голова райдержадміністрації наголосила, що Гайсинський район є одним з небагатьох, де збережена мережа сільської медицини (ФАПи та фельдшерські пункти) в кількості - 24.

По завершенню зустрічі Людмила Головашич душевно подякувала усім медичним працівникам за їх щоденну важливу працю та побажала всім медикам міцного здоров’я, побільше енергії та вдячних пацієнтів. А також запевнила, що органи влади й надалі надаватимуть фінансову допомогу галузі охорони здоров′я, створюватимуть умови для належної роботи медичних закладів нашого району, аби вони гідно здійснювали функцію зі збереження здоров’я мешканців Гайсинщини.


КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської міської ради" 2018-2021    

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International