КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

МЕНЮ


23.02.2022   Ольга Задорожна: «У разі надзвичайних ситуацій, спільно має працювати увесь медичний персонал»

Медики за будь-яких обставин і ситуацій мають працювати чітко та злагоджено. Саме від лікарів, сестричок та санітарочок залежить здоров’я населення. Дії керівників закладів та усього медичного персоналу у надзвичайних ситуаціях мають бути злагоджені і відпрацьований чіткий алгоритм поведінки. Про це сьогодні говорили спільно із представниками департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами. 

 Лікарні відносять до критичної інфраструктури. Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Ольга Задорожна наголосила, що усі заклади мають працювати спокійно у сталому режимі.

 «Я вкотре наголошує, медики усієї Вінницької області працюють на своїх робочих місцях і надають допомогу пацієнтам. У разі надзвичайних ситуацій, спільно має працювати увесь медичний персонал. Керівникам закладів необхідно посилити комунікацію з своїми працівниками. Ми маємо показати, що ми спокійно, злагоджено і чітко працюємо. Адже від цього теж залежить одужання наших пацієнтів», - зауважила Ольга Задорожна.

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської міської ради" 2018-2022    

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International