КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ ГАЙСИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"

МЕНЮ

14.11.2018 Гайсинщина долучилися до боротьби з цукровим діабетом

14 листопада - Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Сьогодні з цієї нагоди у дошкільних та шкільних закладах району, районній державній адміністрації та районній раді, в торгівельних закладах та амбулаторіях ЗПСМ з 9 до 14 години усім бажаючим визначали рівень глюкози в крові та артеріальний тиск. Цим заходом було охоплено понад 700 чоловік. Всім особам, в яких виявлений підвищений рівень глюкози крові, рекомендовано поглиблене обстеження у сімейного лікаря.


Далее...

10.10.2018 Що змінилося за рік прийняття закону про медичну реформу

Національна кампанія з вибору сімейного лікаря, терапевта та педіатра стартувала в квітні 2018 року. Вперше українці змогли вільно обирати лікаря, без прив’язки до місця «прописки». За цей період в Гайсинському районі підписали декларації майже 42 тис. жителів (75%) (всього населення в районі 56127).


Далее...

08.10.2018    Медична допомога гарантована усім …хто підписав декларацію з сімейним лікарем

Серед цілого ряду реформ, саме медична викликає в українців неабияке занепокоєння. Адже так чи інакше вона зачіпає інтереси кожного жителя, незалежно від віку, соціального становища і т. п. Особливо ж хвилює це питання сільських жителів, які бояться взагалі залишитись без медичної допомоги.  Тож про хід реформування первинної ланки медицини у нашому районі ведемо мову з головним лікарем КНП «Районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради» Тетяною Кацан.


Далее...

04.10.2018 З другої половини 2019 року діятиме програма "Безкоштовна діагностика"

Побудова довірливих відносин між пацієнтом та лікарем - одна з задач реформи медицини. Вже понад 18 мільйонів громадян обрали свого лікаря (сімейного лікаря, педіатра або терапевта), висловивши тим самим таку довіру. Головне, що будь-коли ви можете змінити свого лікаря
- Наша мета на 2019 рік – зробити так, щоб ви хотіли до цього лікаря йти, - зазначає Павло Ковтонюк в своїй колонці на Українська правда.


Далее...

04.10.2018 З жовтня почне діяти "гаряча лінія" НСЗУ

З 10 жовтня в Національній службі здоров'я (НСЗУ) почне діяти «гаряча лінія», зателефонувавши на яку громадяни зможуть сповістити про неякісну меддопомогу на первинній ланці або вимогу грошей за безкоштовні послуги. 

 Голова НСЗУ Олег Петренко зазначив, що неякісна медична допомога, або відмова в ній, можуть привести до розірвання договору Нацслужби здоров'я з медичною установою.


Далее...

27.04.2018      У Гайсинській центральній районній лікарні тепер можна зробити обстеження за допомогою найсучаснішого спірального комп’ютерного томографа

Сучасна спіральна комп'ютерна томографія (СКТ) - новий, надзвичайно популярний в медицині вид неінвазивного дослідження.  Як відомо, боротьба з хворобою починається з діагностики – чим точніше встановлено діагноз, тим краще результат лікування. При неправильній постановці діагнозу захворювання не тільки не піддається лікуванню, воно прогресує далі, або ж переходить в хронічну форму. СКТ значно прискорює процес діагностики пацієнта, що вкрай необхідно, адже часом, важлива кожна хвилина, заради порятунку життя людини.


Далее...

18.04.2018     Голова Гайсинської РДА очолив Східний госпітальний округ

Сьогодні під час свого першого організаційного засідання, на якому були присутні заступник голови Вінницької ОДА та директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович, госпітальна рада Східного госпітального округу обрала свого керівника – Владислава Уткіна голову Гайсинсько РДА.

  Із трьох кандидатів на цю посаду Владислав Уткін набрав найбільше голосів. Також було обрано заступника голови госпітальної ради та секретаря.


Далее...

23.03.2018       «Первинка» Гайсинщини готувалась до медреформи два роки

Вісім санітарних автомобілів, 40 велосипедів для працівників ФАПів,  пральні машини в усі амбулаторії, 15 холодильників, електрокардіографи, хірургічні набори, мікроскопи та інше медичне обладнання закупили для закладів первинної медичної допомоги Гайсинського району впродовж 2016-2017 роківКошти на масштабне забезпечення матеріально-технічної бази «первинки», зарплати медпрацівникам, навчання майбутніх лікарів та надання послуг пільговим категоріям населення виділялись як з районного, міського, так і сільських та селищних бюджетів.


Далее...

25.01.2017 Катання на санчатах могли б скінчитися трагічно. Якби…

Зима найулюбленіша пора року дітвори. Ну що може бути кращим і радіснішим за активний відпочинок на свіжому повітрі, де можна покататися на санчатах й ковзанах, награтися у сніжки, зліпити велетенську снігову бабу... Минулими вихідними дітвора звично висипала на вулиці, аби побавитися і порадіти пухнастій білій ковдрі. Пішли на гірку із санчатами і два братики, жителі села Рахнів – Артемко  і Максимко Шевчуки. Наймолодшому Максимку виповнилося 4 роки, братику -13.


Далее...

01.07.2017 В Гайсинському районі успішно продовжується реалізація Урядової програми "Доступні ліки"

Уже більше 10 тисяч гайсинчан скористалися програмою “Доступні ліки”, що стартувала у квітні 2017, та отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Станом на 1 липня поточного року пацієнти отримали ліки на суму майже 370 тис. грн.


Далее...

13.06.2017 10 міфів про медичну реформу

Останнім часом поширюється багато міфів та “страшилок” про медичну реформу в Україні. Ми зібрали 10 найпопулярніших та написали правду про зміни, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я, після того, як парламент ухвалить урядові законопроекти.

Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою

Безкоштовної медицини в нашій країні не існує. 90% ліків купуються за особисті кошти громадян.


Далее...

15.05.2017 Програмою "Доступні ліки" скористалися більше 4 тисяч гайсинчан

З 1 квітня 2017 року  в Україні почала діяти урядова програма «Доступні ліки», яка передбачає повне або часткове відшкодування  вартості лікарських препаратів хворим на серцево-судинні захворювання,  бронхіальну  астму та діабет 2 типу. Як проходить реалізація програми у нашому районі, розповідає головний лікар районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Кацан.


Далее...

01.03.2018   Адміністративні наради в амбулаторіях закладу

В лютому 2017 року в структурних підрозділах районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги проведені адміністративні наради. Керівником закладу Кацан Тетяною Миколаївною з колективами амбулаторій та фельдшерських пунктів за участю сільських голів підведені підсумки діяльності в 2016 році та сконцентрована увага на заходах з реформування первинної ланки медичної допомоги населенню у 2017 році.


Далее...

07.02.2017   Підсумки роботи галузі охорони здоров'я району за 2016р.

07.02.2017 р. проведене спільне розширене засідання медичних рад Гайсинської ЦРЛ та КУ «Гайсинський РМЦ ПМСД», на якому розглянуто питання «Про підсумки діяльності по наданню лікувально-профілактичної допомоги населенню району в 2016 році та актуальні завдання на 2017 рік».

На засіданні заслухано доповідь головного лікаря Гайсинської ЦРЛ Кохана Ігоря Васильовича, співдоповіді головного лікаря КУ «Гайсинський РМЦ ПМСД» Кацан Тетяни Миколаївни та завідувача Гайсинського відділення екстреної медичної допомоги Денисова Володимира Вікторовича.


Далее...

25.10.2016   Вісім автомобілів швидких допомог отримали громади Гайсинського району

25 жовтня в м. Гайсині Вінницької області відбулося урочисте вручення восьми автомобілів швидкої медичної допомоги. Отримали автомобілі Гайсинська, Кунянська, Кіблицька, Степанська, Носівецька, Краснопільська, Гранівська та Зятівецька територіальні громади. Номерні знаки та документи автомобілів сільським головам району вручили перший заступний голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. Придбали швидкі допомоги за рахунок співфінансування районної державної адміністрації та сільських рад Гайсинського району.


Далее...

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради" 2018      

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International