КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ ГАЙСИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"

МЕНЮ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ


30.04.2020   В області працюватиме третій ампліфікатор для виявлення коронавірусу

Обласному лабораторному центру передано черговий, вже третій, ампліфікатор для пришвидшення та посилення роботи. Прилад закуплено за благодійні кошти, зібрані спецфондом «СтопВірус».

Голова ОДА Владислав Скальський під час брифінгу повідомив, що Вінниччина лідирує серед інших областей за кількістю проведених ПЛР-тестувань на коронавірусну інфекцію.

Керівник регіону зауважив, що наразі в Обласному лабораторному центрі є два подібних ампліфікатори. Один працює у вірусологічній лабораторії, інший – в лабораторії особливо-небезпечних інфекцій. Відтак, саме завдяки появі ще одного, кількість щоденних ПЛР-тестувань зросте ще більше.

Для того, щоб повністю контролювати перебіг інфекції на Вінниччині, необхідно стовідсотково перевіряти всі пневмонії, всі виявлені випадки захворювання і всіх контактних осіб. Нещодавно було прийнято рішення періодично перевіряти і медичних працівників, які працюють з Covid-позитивними пацієнтами. Маємо вже перші результати відпрацювання персоналу Вінницької міської клінічної лікарні № 1, працюємо із персоналом Вінницької центральної районної лікарні. В цьому наразі вбачаю головне призначення додаткового ПЛР-аналізатора – контролювати стан здоров`я медиків, які знаходяться на передовій боротьби із коронавірусною інфекцією, – наголосив очільник області.

Головний санітарний лікар Вінниччини Валентина Зайцева, своєю чергою, подякувала обласній та міській владі, і особисто Володимиру Гройсману за допомогу та підтримку. Вона зазначила, що в лабораторному центрі діє чотири вірусологічні бригади. Наразі навантаження на працівників центру величезне – вони працюють по 10-14 годин на добу. За її словами, ампліфікатор – прилад багатофункціональний, він сучасніший від своїх двох попередників, відтак, з його появою кількість досліджень зросте майже вдвічі.

Нагадаємо, ампліфікатор — це прилад, який забезпечує періодичну та швидку зміну температури (охолодження і нагрівання) тестових пробірок із розчином, зазвичай з точністю не менше за 0,1 °C. Цей прилад дозволяє швидко і точно проводити дослідження на COVID-19.


КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської районної ради" 2018-2020     

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International